O nás

Dobrej koberec je sice nováček, my se však ve světě koberců pohybujeme už od roku 1993. Za ta dlouhá léta jsme se o kobercích mnoho naučili, a tak už dokážeme rozeznat, jak má vypadat opravdu DOBREJ koberec.

Protože chceme našimi koberci potěšit všechny věkové skupiny, naše nabídka sahá od dětských koberců až po ty orientální.

Ať už sháníte jednoduchý, příjemně chlupatý koberec nebo extravagantní kousek, který vnese barvy a trend do vašeho interiéru, u nás jste na správném místě.

V nabídce máme mnoho kusových koberců, které jsou připraveny k okamžitému odeslání do Vašeho domova. Zakládáme si na rychlosti, takže nehrozí, že byste u nás čekali na koberec týdny.

Vaše koberce expedujeme v pracovní dny ještě tentýž den, maximálně následující den po provedení objednávky.

Možná nás už znáte z off-line světa. A pokud ne, jakmile to vládní nařízení dovolí, zveme vás do našich prodejen A JE TO CZ v Jihlavě nebo v Brně. Na našich pobočkách si svůj koberec rovněž můžete ZDARMA (a téměř ihned) vyzvednout. Možná Vás překvapí, jak rychle pro Vás dokážeme koberec přichystat.

Snažili jsme se náš Dobrej koberec navrhnout tak, aby byl jednoduchý, přehledný a dobře se Vám na něm nakupovalo. Pokud Vám tu však nějaké informace o kobercích nebo o průběhu nákupu chybí, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Náš tým kobercových odborníků je vždy připraven Vám pomoci. Pracujeme od pondělí do pátku, od 9:00 - 17:00.

Budeme rovněž rádi za zpětnou vazbu na našich sociálních sítích. A pokud budete mít z nákupu DOBREJ zážitek, nezatajujte tuto informaci svým kámošům a známým, i oni si přece zaslouží mít doma DOBREJ koberec.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se, že se k nám budete vracet.

Kobercům zdar!